Alam Kurdu Renkleri  

Diğer birçok ırkta olduğu gibi, Alman Çobanları da çeşitli kürk türlerine ve renklerine sahiptir. Bununla birlikte, bazı kürk renkleri, daha büyük yetiştirici dernekleri tarafından standart dışı kabul edilir. Alman Çobanları zeki ve korkusuz olarak kabul edilir ve bağlılıkları, korkusuzlukları ve zekaları rakipsizdir. Bu, onları dünyanın en çok arzu edilen ırklarından biri yapar. Pek çok hevesli sahip, köpekleri için güzel bir kürk ve benzersiz bir renk tercih eder. Ancak bir köpek yavrusu seçerken, büyük yetiştirici dernekleri tarafından hangi tüy renginin kabul edildiğini ve hangilerinin köpek cinsi standartlarını karşıladığını bilmek gerekir.

Çobanlar farklı isimlerle bilinir: Alman Çoban Köpeği Alsas Alsas çoban köpeği Berger Allemand Çoban köpeği Alman Kurdu

 

En yaygın kaplama renkleri

En yaygın kaplama renkleri: siyah Gri samur siyah ve açık kahverengi mavi kırmızı ve siyah siyah ve gümüş karaciğer rengi (kahverengi)

 

 

 

 

sorumluluk almak :

 

 

Alman Çoban Köpeğiniz uzun yıllar size eşlik edecek ve günlük yaşamınızda önemli bir yer tutacaktır. Satın almadan önce, sizi bekleyen görevlerin ve görevlerin farkında olun. Bir Alman Çoban güvenilir bir ortak ve arkadaştır, ancak aynı zamanda sahibinden çok zaman, disiplin ve yeterli faaliyet gerektirir

almankurdu......