Satılık Alman Kurdu 05321733518

veteriner.gif
satilik-cancorso bilgi.png
garanti-satilk-alman-kurdu.png
satlik-alman-kurdu.jpg
almankurdu7.jpg

 

Satılık Alman Kurdu Köpeği  hakkında Bu kılavuz, kapsamlı bilgi sağlar ve bir Alman Çoban köpeği ile yaşam için önemli bir hazırlıktır. Bununla birlikte, aynı zamanda, aynı zamanda, ırka eleştirel bir ışık tutmakta ve ilgili tarafa, satın alma lehine veya aleyhine karar verme yardımı olarak hizmet etmektedir. Bir Alman çoban köpeğini eve getirme fikriyle oynayan herkes için bu, köpek sahipliğinin çeşitli alanlarını aydınlatan ve her zaman açık, anlaşılır ve cinse özgü bir şekilde açıklayan zorunlu bir okumadır. Ayrıca eğitim ve istihdamla ilgili harika bölümler ve boş zaman arkadaşınız Alman Çoban Köpeği ile nasıl güzel vakit geçirebileceğiniz hakkında da bilgiler bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Satılık Alman Kurdu konumuzu daha iyi anlamanız için size öhttps://g.page/kopekciftligi/review?gmzel bilgiler hazır bulundurmaktayız.

Satılık Alman Kurdu almadan önce bilmeniz gerekenler şöyledir:

1.Alman Kurdu nedir?

Satılık Alman Çoban köpeği Orta boy, güçlü ve güçlü kaslı, ancak asla sakar görünmemelidir. Omuzlar sırtın en yüksek noktasını oluşturan yüksek olmaktan ziyade daha uzundur. Yetişkin erkeklerde omuz 60 ila 65 santimetre yüksekliğinde, orospular 55 ila 60 santimetre yüksekliğinde olmalıdır. Fizik kuru olmalı, yani yağ veya gevşek bağ dokusu olmadan, açıkça görülebilen kaslara sahip olmalıdır. Göğüs derin ve iyi kemerli. Ekstremite açılanması mümkün olan en büyük adımı sunar. Arka kısım vücudun ortasına uzanır ve arkadan mümkün olan en büyük itişi verir. Alman Çoban köpeği kalıcı bir paça. Kafa şekli kama şeklindedir, kafa boyutu vücudun geri kalanıyla iyi ilişkilidir. Alın sadece hafifçe kemerli, burnun köprüsü düz. Sadece siyah bir burnuna izin verilir. Dudaklar sağlam, kuru, koyu renklidir ve iyi kapanır. Alman Kurdu bir makas ısırması var, bir ısırık, aşırı veya az ısırmaya izin verilmiyor, köpek yavrusu 28 diş ve yetişkin köpek 42 diş var. Alman Çoban Köpeği, kulakları kafa ile orantılı olması gereken ayakta kulaklara sahiptir. Dik ve ileri bakacak şekilde taşınırlar. Her durumda, gözler karanlık ve biraz eğiktir. Dikkat izlenimi her zaman verilmelidir. Kuyruk orak şeklinde taşınır ve asılır. Pençeler yuvarlak ve kısadır ve pençeler kısa ve güçlüdür. Hem pençelerin hem de balyaların rengi koyu renktedir.

 

 

Satılık Alman Kurdu Hakkında

Alman Çoban (Deutscher Schäferhund) Köpek türü Alman Kurdu, Almanya'da ortaya çıkan orta ila büyük boyutlu bir çalışma köpeği türüdür. FCI'ya göre, cinsin İngilizce adı Alman Çoban Köpeğidir. Wikipedia Yaşam beklentisi: 9-13 yıl Hız: 48 km / s (Maksimum, Koşu) Mizaç: İtaatkar, Akıllı, Meraklı, Dikkatli, Sadık, Kendinden Emin, Cesur, Dikkatli Ağırlık: Erkek: 30-40 kg, Kadın: 22–32 kg Renkler: Siyah, Siyah ve Tan, Sable, Gri, Kırmızı ve Siyah, Siyah ve Gümüş Yükseklik: Erkek: 60–65 cm, Kadın: 55–60 cm

 

 

Alman Kurdu Köpeğinin özü

Alman Kurdu Köpeğinin özü ve karakteri Yüksek zekaları onları öğrenmeye istekli, itaatkar ve uysal yapar. Dikkatli, gergin ve kendine güvenen bir hayvan olarak Alman Çoban köpeği bekçi köpeği olarak idealdir. Ama bir arkadaş ve aile köpeği olarak, bu cinsle de iyi bir seçim yapacaksınız.